Hizmetlerimiz | ANG ALMILA LTD.ŞTİ.
Hizmetlerimiz

Haşere ilaçlama


Halk sağlığı ilaçları; Haşere ile mücadelede kullanılan insan sağlığına zarar vermeyen yürüyen haşereler ve kemirgenlerle mücadelelerde kullanılan sağlık bakanlığı ruhsatlı 40 ‘a yakın ilaçlarımız bulunmaktadır. Özellikle belediyelerin açık ve kapalı alan ilaçlamalarında kullandığı insektisitler hem kaliteli hem de geniş yelpazesiyle belediyelerimizin hizmetindedir. Bölgemizde bir çok belediye ile ortak akıl ve ortak çalışma ile halkımızın haşeresiz bir ortamda yaşamasını sağlıyoruz. Toplumun sağlığı açısından önemli ve hassas bir konu olan ilaç ve ilaçlama konusunda uzman, deneyimli personeller ile yapılmak zorundadır. Bu insan sağlığı açısından ve maddi kayıp açısından da önemlidir.


Halk sağlığı ilaçlama hizmetleri; Sağlık bakanlığı, sağlık müdürlüğü ve belediyelerin ortak izin ve yetki verdiği firmaların ancak yapabileceği halk sağlığı ilaçlamalarını firmamız tüm yetkili belgelerine sahip olmakla birlikte geniş ve profesyonel kadrosu ile birlikte başarı ile yürütmektedir. Profesyonel kadrosu, ziraat mühendisi, ekip sorumluları ve ziraat yüksek mühendisi mesul müdür önderliğinde şehrimiz ve bölgemizde haşere ile mücadele ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.


1000 ‘i geçen müşteri portföyü ile güçlü bir referans oluşturan firmamız bölgesinde güvenilir işini iyi yapan bir marka haline gelmiştir.


7 gün 24 saat hizmet veren firmamız her saat hizmet verebilme kadrosuna sahiptir. Firmamız toplum sağlığı açısından önemli olan ilaçlama konusunda disiplinli, hassas davranmayı ilke ve prensip edinmiştir.


Haşere ilaç satışı


Kahramanmaraş ve ilçelerin tüm belediye, hastane ve büyük işletmelerine ilaç satışı yapan ve aynı zamanda ilaçlama faaliyetini yürüten Ang Almıla ,  her geçen gün alanını biraz daha genişletmektedir. Kalite politikası, haşeresiz bir ortam oluşturmak ve insanların haşeresiz bir ortamda yaşatmayı sağlamaktır. ” Sizin için varız… ” Sloganı ile, insanların güvenini kazanan Ang Almıla, tıpkı sloganındaki gibi,  artık ” sizler için ” internetten haşere ilaçları, ilaçlama araçları, dezenfektan vb. türleri sizlerin satışına sunmaktadır.


Ürünlerini Türkiye’nin en büyük şirketlerinden alan ve bu şirketlerin Kahramanmaraş Bölge Bayisi olan Ang Almıla, Kullandığı ve satışa sunduğu tüm ilaçlar T.C. Sağlık bakanlığı onaylıdır ve insan sağlığına zararı yoktur.


Müşteri memnuniyetini kalite politikası haline getiren Ang Almıla,  artık tüm sitelerinde canlı destek paneli kullanmaktadır. Ürünü almadan önce, ilaçlama siparişi geçmeden önce, müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilir, her türlü haşere sorunu hakkında  sorularınıza cevap bulabilirsiniz.


Çim tohumu Satışı / Çimlendirme


Firmamız deneyimli ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarları ile farklı görsellikte harika alanlar yaratmaktadır. Site, apartman ve belediyelerin park, mesire alanlarını projelendirerek ve proje uygun dinlenme ve sosyal tesisler haline getirmektedir. Tüm park ve mesire alanları için sıfırdan projeyi alarak tüm çalışmalarını yürütmekteyiz.


Yeşil alan oluşturmak isteyen tüm işletme ve özel şahıslara hizmet vermekteyiz. Uygun fiyata harika yeşil alanlar oluşturabiliyoruz. Doğa güzelliği ve insan rahatlığı sağlayan bu alanlar özverili ve bilinçli çalışmanın sonucu oluşmaktadır.

Copyright 2013 | Tum haklari saklidir. |

www.angalmilamarket.com - www.almilailaclama.com - www.almilacimmak.com