Belgesi olmayanlara ilaçlama yaptırmayın. | ANG ALMILA LTD.ŞTİ.
Belgesi olmayanlara ilaçlama yaptırmayın.

İnsanlarımızın en çok yaptığı hata, ”ucuza ilaçlama” sloganı altında evlere halk sağlığına zararlı ilaçları kullanıp, çocuklarınızın ve ebeveynlerin sağlığını tehdit etmektedir.  Bozulmuş yada aşırı su katılmış ilaçları ucuza satın alıp, seyyar ilaçlama yapan şahıslara ilaçlama yaptırmamanızı öneriyoruz. Çünkü bu ilaçlar yetişkinlere zarar vermesede, çocukların bünyesi zayıf olması sebebi ile ciddi zararlar vermektedir.

Bazı böcek ilaçlamacılar ise çok ucuza ev ilaçlama diye girdikleri evlerden hırsızlık, gasp vb. türde suç işledikleri saplanmaktadır. Evinizi belgeleri tam olan ve güvenli kişilere ilaçlatmalısınız.  Evinize ilaçlama diye gelen kişilere belge, iş yeri adresi, web sitesi adresi gibi güven verici sorular sormanız gerekir. Sağlık insanlara verilen en değerli şeydir. Bu değeri biraz ucuz diye riske atmak sadece size değil, sorumlusu olduğunuz kişilerinde sağlığına zarar verebilir.

Haşere ilaçlama konusunda öncelikle deneyim ve profosyonel bir ekibin olması gerekmektedir. Profosyonel olmayan kişiler, göstermelik ilaçlama yapar ve haşerelere sorununuz devam eder. Bir başka seçenek ise  halk sağlığına zararlı ilaçlar kullanılar. Bu ilaçlar böcekleri imha etme kuvvetine sahipdir ama insanlarada zarar verme kuvvetine sahipdir.

Almıla ilaçlama’nın kullandığı ilaçlar SAĞLIK BAKANLI ONAYLI’dır ve kesinlikle insan sağlığına zararsızdır.  Kahramanmaraş ve çevre illerde bu yetkiye sahip tek firmadır. Yıllardır bu işi yapan profosyonel ekipler, ilaçlama konusunda işinin ehlidir.

Haşerelerle mücade için doğru kişileri tercih edin, sizde diğer müşterilerimiz gibi haşeresiz yaşam sürün.

Copyright 2013 | Tum haklari saklidir. |

www.angalmilamarket.com - www.almilailaclama.com - www.almilacimmak.com